سبد

  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

شرکت شایگان طب پارس اولین تولید کننده و همچنین اولین دارنده نشان استاندارد از اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی استان تهران توسط موسس آن و با هدف ارائه خدمات به هموطنان ایرانی در سال ۱۳۶۸ تاسیس گردید.
آقای حسین دادگریان موسس شرکت شایگان طب پارس و اولین فرد در کشور بوده است که در سالهای نه چندان دور ( ۱۳۶۸ ) و با توجه به دغدغه های ایشان در خصوص رشد شهر نشینی و آلودگی هوا در شهرهای بزرگ به فکر تولید یک مدل دستگاه بخور در ایران افتاد که جهت رفاه حال بیماران تنفسی و کودکان بسیار مفید بوده و حتی برای عموم نیز مفید می دانستند تا بخشی از رطوبت مورد نیاز هر خانه را تامین نماید .
بر همین اساس ایشان تحقیقات فراوانی را انجام داده و تصمیم به تولید یک مدل دستگاه بخور نموده اند و پس از تهیه و ندارک مواد اولیه و ساخت قالبهای آن با سرمایه اندک شروع به کار نموده اند و توسط خانواده خود اولین محصول را تولید و به بازار ارائه نموده اند که بسیارمورد استقبال قرار گرفت .
لازم به ذکر است که در سال ۱۳۸۵ جناب آقای حسین دادگریان به عنوان کار آفرین نمونه انتخاب شده اند .
هم اکنون شرکت شایگان طب پارس با تولید شش دستگاه بخور جمعی و انفرادی در کار خانه خود برای ۵۰ نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم ایجاد اشتغال نموده است .
در حال حاضر نیز مسئولیت اداره این شرکت و تولیدات آن به عهده جناب آقای صادق دادگریان فرزند ایشان می باشد.